OpenID Provider (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Site
hi: साइट

en: Last access
hi: अंतिम पहुंच

en: Identity
hi: पहचान

en: OpenID
hi: ओपेन-आईडी
