OpenID Provider (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Site
pl: Witryna

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Identity
pl: Tożsamość

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: Session expired
pl: Sesja wygasła

en: This is the OpenID page for %user.
pl: To jest strona OpenID dla użytkownika %user.

en: Those are the sites you have used your OpenID on. Access control determines determines if you will be asked for approval when login into those sites using your OpenID. You can also completely deny access to those sites if you think they are malicious.
pl: To są witryny, w których użyto identyfikatora OpenID. Kontrola dostępu określa, czy w trakcie logowania do nich z użyciem identyfikatora trzeba będzie wyrazić na to zgodę. Można również całkowicie zablokować witryny uważane za złośliwe.

en: Auto release
pl: Automatyczna utrata ważności

en: You may login to other OpenID enabled sites using %url
pl: Można logować się do innych witryn wykorzystujących OpenID, korzystając z adresu %url

en: Associations expire in this many seconds
pl: Po ilu sekundach powiązanie traci ważność

en: This timeout is necessary to ensure proper security of your identities. If an attacker sniffing the network gets a hold of the SHA1 hash and is somehow able to bruteforce it, he can perform a man in the middle attack and access the target site. Since brute force attacks take a long time, this timeout ensures this attack is impracticable. !readmore
pl: Ograniczenie jest niezbędne do zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa tożsamości. Jeżeli intruz podsłuchujący sieć zdobędzie hash SHA1 i będzie zdolny do jego złamania, może wtedy przeprowadzić atak typu "man in the middle" i zdobyć dostęp do docelowej witryny. Ponieważ ataki opierające się na algorytmie siłowym wymagają czasu, dzięki takiemu ograniczeniu stają się niepraktyczne. !readmore

en: More information about this issue.
pl: Więcej na ten temat.

en: You are being logged into %site, would you like to continue?
pl: Kontynuować logowanie do witryny %site?

en: Yes; just this once
pl: Tak, tylko tym razem

en: Yes; always
pl: Tak, zawsze

en: OpenID Provider settings
pl: Ustawienia dostawcy OpenID

en: Pattern for OpenID provider identity paths
pl: Wzorzec ścieżek dla tożsamości OpenID

en: Bulk generate aliases for identity paths that are not aliased
pl: Masowe tworzenie aliasów ścieżek dla tożsamości jeszcze ich nie posiadających

en: Generate aliases for all existing identity paths which do not already have aliases.
pl: Tworzy aliasy dla wszystkich ścieżek prowadzących do tożsamości, które jeszcze ich nie posiadają.

en: Bulk generation of OpenID Provider paths completed, one alias generated. | Bulk generation of OpenID Provider paths completed, @count aliases generated.
pl[0]: Masowe tworzenie aliasów dla ścieżek modułu OpenID Provider zakończone. Utworzono jeden alias.
pl[1]: Masowe tworzenie aliasów dla ścieżek modułu OpenID Provider zakończone. Utworzono @count aliasy.
pl[2]: Masowe tworzenie aliasów dla ścieżek modułu OpenID Provider zakończone. Utworzono @count aliasów.

en: administer openid provider
pl: administrowanie dostawcą openid

en: Configure settings for the OpenID Provider.
pl: Konfiguracja ustawień modułu OpenID Provider.

en: OpenID login
pl: Logowanie OpenID

en: OpenID Page
pl: Strona OpenID

en: OpenID sites
pl: Witryny OpenID

en: Openid Provider
pl: Dostawca OpenID

en: OpenID Provider (or server) support allows you to login to other OpenID enabled sites using your local account.
pl: Obsługa dostawców (bądź serwerów) OpenID pozwala logować się do innych witryn, które obsługują OpenID, za pomocą lokalnego konta.
