OpenID Provider (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Update
ro: Actualizare

en: Site
ro: Sit

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: Identity
ro: Identitate
