OpenID Provider (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Site
sk: Stránka

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia
