OpenID Provider (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Site
ta: தளம்

en: Last access
ta: கடைசி அனுகல்

en: Identity
ta: அடையாள

en: OpenID
ta: திறந்தகுறி
