OpenID Provider (7.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Update
be: Абнавіць

en: Site
be: Сайт

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Settings saved.
be: Налады захаваны
