OpenID Provider (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Update
fi: Päivitys

en: Site
fi: Sivusto

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Identity
fi: Identiteetti
