OpenID Provider (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Update
ja: 更新

en: Site
ja: サイト

en: Last access
ja: 前回のアクセス

en: Identity
ja: アイデンティティ
