OpenID Provider (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Site
lv: Vietne

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Identity
lv: Identitāte
