OpenID Provider (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Site
fa: سایت

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Identity
fa: شناسایی
