OpenID Provider (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Update
vi: Cập nhật

en: Last access
vi: Lần truy cập cuối

en: Identity
vi: Nhân dạng

en: Enable debugging
vi: Kích hoạt tính năng gỡ lỗi
