OpenID Provider (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Update
ar: تحديث

en: Site
ar: موقع

en: Last access
ar: آخر وصول

en: Identity
ar: هوية

en: OpenID
ar: المعرف المفتوح (OpenID)
