OpenID Provider (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Update
az: Yeniləmə

en: Site
az: Sayt

en: Last access
az: Son icazə

en: Identity
az: Şəxsiyyət
