OpenID Provider (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Update
id: Perbarui

en: Site
id: Situs

en: Last access
id: Akses terakhir

en: Identity
id: Identitas
