OpenID Provider (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Update
pt: Atualizar

en: Site
pt: Sítio

en: Last access
pt: Último acesso

en: Blacklist
pt: Lista negra

en: Identity
pt: Identidade

en: Enable debugging
pt: Ligar depuração
