OpenID Provider (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Update
tr: Güncelle

en: Last access
tr: Son erişim

en: Identity
tr: Kimlik

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir
