OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Profile
af: Profiel

en: Session closed for %name.
af: Sessie toegemaak vir %name.

en: Log out
af: Teken uit

en: Account
af: Rekening
