OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Log out
bn: লগ আউট

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট
