OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Label
bs: Oznaka

en: User
bs: Korisnik

en: Profile
bs: Profil

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Account
bs: Korisnički račun

en: This will override any other link you have set.
bs: Ovo će prepisati bilo  koji link koji ste postavili.
