OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: User
gl: Usuario/a

en: Profile
gl: Perfil

en: Session closed for %name.
gl: Sesión pechada para %name.

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Account
gl: Conta

en: This will override any other link you have set.
gl: Esto sobrescribirá calquer outro enlace que teña establecido.

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
gl: Editar as mensaxes de benvida que se envían os novos membros cando fai falla aprobación administrativa.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
gl: Editar as mensaxes de correo electrónico que se envían os novos membros cando se rexistran cando no fai falla aprobación dos administradores.

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
gl: Activar e editar as mensaxes de correo electrónico que se envían os usuarios o activar a súa conta (cando un administrador activa a conta dun usuario que xa se rexistrou nun sitio onde a aprobación administrativa do rexistro é necesaria).

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
gl: As variables dispoñibles son: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
