OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Log out
gu: બહાર નીકળો

en: Account
gu: ખાતુ
