OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: user
is: notandi

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: User
is: Notandi

en: Log out
is: Útskrá

en: Account
is: Aðgangur

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
