OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: user
lt: narys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: User
lt: Narys

en: Realm
lt: Sritis

en: Profile
lt: Profilis

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Account
lt: Paskyra

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
lt: Redaguoti el. pašto žinutę, siunčiama kai naujas narys užsiregistravo ir reikia administratoriaus patvirtinimo.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
lt: Redaguoti el. pašto žinutę, siunčiama kai naujas narys užsiregistravo, o administratoriaus patvirtinimo nereikia.

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
lt: Įjungti ir redaguoti el. pašto žinutę siunčiam nariams kai jų paskyra patvirtinama (kai administratorius patvirtiną paskyra kurią užregistravo narys, svetainėse kuriose reikalingas patvirtinimas).

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
lt: Galimi kintamieji: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
