OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: Account
or: ଖାତା
