OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
