OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: User
pl: Użytkownik

en: Realm
pl: Obszar

en: Profile
pl: Profil

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Account
pl: Konto

en: This will override any other link you have set.
pl: Zastąpi jakikolwiek inny odnośnik ustawiony dla tego pola.

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Page manager module is unable to enable contact because some other module already has overridden with %callback.
pl: Moduł menedżera strony nie może włączyć kontaktu, ponieważ niektóre inne moduły już nadpisały z %callback.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
pl: Wiadomość mail wysyłana do użytkowników kont założonych samodzielnie, w sytuacji kiedy wymagana jest aprobata administratora.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
pl: Wiadomość mail wysyłana do użytkowników kont założonych samodzielnie, w sytuacji kiedy nie jest wymagana aprobata administratora.

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
pl: Wiadomość mail wysyłana do użytkowników po aktywacji ich konta (kiedy administrator aktywuje konto osoby już zarejestrowanej, na stronach z wymaganą aprobatą rejestracji przez administratora).

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Enter the context type
pl: Wprowadź typ kontekstu

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
pl: Dostępne zmienne to: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: You must select an entity.
pl: Należy wybrać encję.

en: Invalid entity selected.
pl: Wybrano nieprawidłową encję.
