OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Default
ps: تلواله

en: User
ps: غړی

en: Log out
ps: وتون
