OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: user
sr: корисник

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: Log out
sr: Одјави се
