OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: Profile
ast: Perfil

en: Session closed for %name.
ast: Zarróse la sesión de %name

en: Log out
ast: Desconeutar
