OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: User
be: Карыстальнік

en: Profile
be: Профіль

en: Session closed for %name.
be: %name: сэсыя зачыненая.

en: Log out
be: Выйсці

en: Account
be: Акаўнт

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
be: Рэдагаваць  вітальнае  e-mail паведамленне, якое пасылаецца новым удзельнікам пры рэгістрацыі, калі неабходна  адміністратыўнае пацвярджэнне.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
be: Рэдагаваць вітальныя  e-mail паведамленні, якія пасылаюцца  новым удзельнікам падчас рэгістрацыі, калі не патрэбна пацверджання адміністратара.

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
be: Улучэнне і рэдагаванне  e-mail паведамленняў, якія пасылаюцца карыстальнікам падчас актывацыі акаўнта (калі адміністратар актывізуе акаўнт карыстальніка, які ўжо зарэгістраваўся на сайце, дзе патрабуецца пацвярджэнне адміністратара.)

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
be: Дазволеныя пераменныя: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
