OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Session closed for %name.
bo: %name་ཡི་དུས་སྐབས་མཇུག་རྫོགས།

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: This will override any other link you have set.
bo: འདིས་ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་གཞན་བརྗེ་ངེས།

en: Page manager module is unable to enable contact because some other module already has overridden with %callback.
bo: དྲ་ངོས་དོ་དམ་པའི་མ་དཔེས་འབྲེལ་བ་བྱེད་ས་ནུས་ཡོད་སྒྱུར་མི་ཐུབ། རྒྱུ་མཚན་ནི་མ་དཔེ་གཞན་དག་གིས་བརྗེས་ཟིན་པ་དང་ཕྱིར་ལན་དུ་%callback།

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
bo: ཆོག་མཆན་ལ་རེ་ཞུ་བྱེད་པའི་ཐོ་འགོད་བྱེད་མཁན་གསར་པ་ལ་སྐུར་རྒྱུའི་དགའ་བསུའི་འཕྲིན་ཡིག་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
bo: ཆོག་མཆན་འཐོབ་མི་དགོས་པའི་ཞུགས་མཁན་གསར་པ་ཐོ་འགོད་བྱེད་པའི་སྐབས་སྐུར་བའི་དགའ་བསུའི་འཕྲིན་ཡིག་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
bo: ཐོ་ཁོངས་ནུས་ཡོད་བཟོའི་དུས་སྤྱོད་མཁན་ལ་སྐུར་བའི་འཕྲིན་ཡིག་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།༼དྲ་ཚིགས་སུ་ཐོ་འགོད་བྱས་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་དང་། དོ་དམ་པའི་ཆོག་མཆན་རེ་ཞུ་བྱེད་བཞིན་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་བའི་སྐབས་སུ་སྤྱོད་པ༽

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Enter the context type
bo: འབྲེལ་ཡོད་ནང་དོན་ནང་འཇུག

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་འགྱུར་གྲངས་ལ་[site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url]་བཅས་ཡོད།

en: You must select an entity.
bo: ཁྱོད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ནང་དོན་ཞིག་འདེམས་དགོས།

en: Invalid entity selected.
bo: ཕན་མེད་ཀྱི་དངོས་གཞི་བདམས་ཟིན།
