OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: user
ca: usuari

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: User
ca: Usuari

en: Realm
ca: Paradigma

en: Profile
ca: Perfil

en: Session closed for %name.
ca: S'ha tancat la sessió per a %name.

en: Log out
ca: Surt

en: Account
ca: Compte

en: This will override any other link you have set.
ca: Això sobreescriu qualsevol altre enllaç que hàgiu definit.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
ca: Editeu el missatge de correu electrònic de benvinguda enviat als nous membres un cop s'han registrat, quan cal l'aprovació per part de l'administrador.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
ca: Editeu el missatge de correu electrònic de benvinguda enviat als nous membres un cop registrats, quan no cal l'aprovació per part de l'administrador.

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
ca: Habiliteu i editeu el missatge de correu electrònic enviat als usuaris en activar un compte (quan un administrador activa el compte d'un usuari que ja s'ha registrat, en un lloc en què es requereix d'aprovació per part de l'administrador).

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
ca: Les variables disponibles són: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
