OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: User
el: Χρήστης

en: Profile
el: Προφίλ

en: Session closed for %name.
el: Έκλεισε σύνοδος για το λογαριασμό %name.

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Account
el: Λογαριασμός

en: This will override any other link you have set.
el: Αυτό θα παρακάμψει κάθε άλλο σύνδεσμο που έχετε ορίσει.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
el: Προσαρμογή των e-mail μηνυμάτων καλωσορίσματος που αποστέλλονται στα νέα μέλη κατά την εγγραφή, όταν απαιτείται έγκριση από διαχειριστή.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
el: Προσαρμογή των e-mail μηνυμάτων καλωσορίσματος που αποστέλλονται στα νέα μέλη κατά την εγγραφή, όταν δεν απαιτείται έγκριση από τον διαχειριστή.

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
el: Ενεργοποίηση και επεξεργασία των μηνυμάτων e-mail που αποστέλλονται στους χρήστες κατά την ενεργοποίηση του λογαριασμού (όταν ένας διαχειριστής ενεργοποιεί ένα λογαριασμό για έναν χρήστη που έχει κάνει ήδη εγγραφή, σε ένα ιστοτόπο που απαιτείται έγκριση από διαχειριστή).

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
el: Οι διαθέσιμες μεταβλητές είναι: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
