OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: Profile
eo: Profilo

en: Session closed for %name.
eo: Seanco fermita por %name.

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Account
eo: Konto
