OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Profile
eu: Profila

en: Session closed for %name.
eu: %name(e)k saioa itxi du.

en: Log out
eu: Irten

en: Account
eu: Kontua
