OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Log out
ga: Logáil amach
