OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: User
hu: Felhasználó

en: Realm
hu: Hatáskör

en: Profile
hu: Profil

en: Session closed for %name.
hu: %name felhasználó kijelentkezett.

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Account
hu: Saját adatok

en: This will override any other link you have set.
hu: Ez felülír bármilyen beállított hivatkozást.

en: Page manager module is unable to enable contact because some other module already has overridden with %callback.
hu: A <em>Page manager</em> modul nem tudja engedélyezni a contact elérési utat, mert néhány másik modul már felülírta %callback segítségével.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
hu: Az újonnan létrehozott felhasználónak küldött üdvözlő email üzenet szövege, ha a felhasználó létrehozása adminisztrátori jóváhagyáshoz van kötve.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
hu: Az újonnan létrehozott felhasználónak küldött üdvözlő email üzenet szövege, ha a felhasználó létrehozása nincs adminisztrátori jóváhagyáshoz kötve.

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
hu: A már regisztrált, de még adminisztrátori elbírálásra váró felhasználót értesítő e-mail üzenet szövege, amikor megkapja a kért hozzáférést a webhelyhez.

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Enter the context type
hu: Környezettípus megadása

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
hu: Rendelkezésre álló változók: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: You must select an entity.
hu: Ki kell választani egy entitást.

en: Invalid entity selected.
hu: Érvénytelen entitás lett kiválasztva.

en: Your selection settings
hu: A megadott kiválasztás beállítások
