OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Profile
kk: Профиль

en: Session closed for %name.
kk: %name үшін сессия жабылды.

en: Log out
kk: Шығу

en: Account
kk: Есеп

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
