OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Session closed for %name.
km: បាន​បិទ​សម័យ​សម្រាប់ %name ។

en: Log out
km: ចេញ

en: Account
km: គណនី

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
km: កែ​សម្រួល​សារ​អ៊ីមែល​ស្វាគមន៍​​ដែល​បាន​ផ្ញើ​ទៅ​សមាជិក​ថ្មី​អំឡុង​ពេល​ចុះ​ឈ្មោះ នៅ​ពេល​ដែល​ការ​អនុម័ត​គ្រប់​គ្រង​ត្រូវ​បាន​ទាម​ទារ​​ ។

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
km: កែ​សម្រួល​សារ​អ៊ីមែល​ស្វាគមន៍​ដែល​បាន​ផ្ញើ​ទៅ​សមាជិក​ថ្មី​អំឡុង​ពេល​ចុះ​ឈ្មោះ​ នៅ​ពេល​ដែល​គ្មាន​ការ​អនុម័ត​ពី​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​ត្រូវ​បាន​ទាម​ទារ​ ។

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
km: បើក និង​កែ​សម្រួល​សារ​អ៊ីមែល​​ដែល​បាន​ផ្ញើ​ទៅ​អ្នក​ប្រើ​ នៅ​អំឡុង​ពេល​ធ្វើ​ឲ្យ​គណនី​សកម្ម​ (នៅ​ពេល​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​ធ្វើ​ឲ្យ​គណនី​របស់​អ្នក​ប្រើ​ដែល​បាន​ចុះ​ឈ្មោះ​រួច​ហើយ​សកម្ម​ ​នៅ​លើ​តំបន់​បណ្តាញ​ដែល​ការ​អនុម័ត​ពី​អ្នក​គ្រប់​គ្រងត្រូវ​បាន​ទាម​ទារ​) ។

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
km: អថេរ​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន​គឺ ៖ [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url] ។
