OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Session closed for %name.
kn: %name ಹೆಸರಿಗೆ ಸೆಶನ್ ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: Account
kn: ಖಾತೆ
