OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Account
ku: هەژمار
