OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: user
mg: mpikambana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Log out
mg: Fivoahana

en: Account
mg: Kaonty
