OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах
