OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Log out
ne: लगआउट

en: Account
ne: खाता
