OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
ug: باشقۇرغۇچىلارنىڭ تەستىقلىشى زۆرۈر بولمىغاندا، يېڭى تىزىملانغان ئەزالارغا يوللىنىلىدىغان ئېلخەت ئۇچۇرلىرىنى تەھرىرلەش.
