OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Log out
am: ውጣ

en: Account
am: መለያ
