OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: User
ar: المستخدم

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.

en: Log out
ar: خروج

en: OpenID
ar: المعرف المفتوح (OpenID)

en: Account
ar: الحساب

en: This will override any other link you have set.
ar: سيلغي هذا أي رابط أخر قمت بحفظه

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
ar: تحرير رسائل البريد الإلكتروني الترحيبية المرسلة إلى الأعضاء الجدد أثناء تسجيلهم، عندما يتطلب الموافقة الإدارية.

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
ar: تحرير رسائل البريد الإلكتروني الترحيبية المرسلة إلى الأعضاء الجدد أثناء تسجيلهم، عندما لا يتطلب الموافقة الإدارية.

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
ar: تفعيل وتعديل رسائل البريد الإلكتروني المرسلة إلى المستخدمين عند تفعيل حساباتهم (عندما يقوم مسؤول بتفعيل الحساب الذي يتطلب موافقة إدارية).

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
ar: القيم المتاحة هي: [site:name]، [site:url]، [user:name]، [user:mail]، [site:login-url]، [site:url-brief]، [user:edit-url]، [user:one-time-login-url]، [user:cancel-url].
