OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: user
bg: потребител

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: User
bg: Потребител

en: Profile
bg: Профил

en: Session closed for %name.
bg: Сесията на %name е затворена.

en: Log out
bg: Излез

en: Account
bg: Акаунт
