OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: user
br: implijer

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Log out
br: Digevreañ
