OpenID Single Sign On Provider (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Default
cy: Diofyn

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Profile
cy: Proffil

en: Session closed for %name.
cy: Mae'r sesiwn wedi ei gau i %name.

en: Log out
cy: Allgofnodi

en: OpenID
cy: IDAgored

en: Account
cy: Cyfrif
